PCC Fabritius

Blekerskade 11,
1814 CG Alkmaar

PCC Fabritius

Fabritiusstraat
1816 EA Alkmaar
Directeur
Dhr. R. Ooijevaar | r.ooijevaar@pcc.nu
Leerlingbegeleiding
Dhr. J. Rooijers | j.rooijers@pcc.nu
Afdelingsleider 1e en 2e leerjaar
Mw. J. van Laar | j.vanlaar@pcc.nu
Leerlingbegeleiding
Mw. S. Zeijlmans | s.zeijlmans@pcc.nu
Afdelingsleider 3e en 4e leerjaar
Dhr. R. Melchers | r.melchers@pcc.nu
Vestigingsadministratie
Mw. M. van Roon | Fabritius@pcc.nu
LOB-coördinator
Mw. S. Out | s.out@pcc.nu
Conciërge
Dhr. F. Ketting | f.ketting@pcc.nu
LOB-coördinator & interne vertrouwenspersoon
Dhr. M. Adrichem | m.adrichem@pcc.nu
Conciërge
Dhr. S. Tabak | s.tabak@pcc.nu
Interne vertrouwenspersoon
Mw. J. van Berkel | j.vanberkel@pcc.nu

Contact opnemen?

Dat kan via e-mail (naar de eigen mentor), telefonisch (072 5181818) of door het contactformulier hieronder in te vullen.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.